Proszę czekać...

XBOX Live Prepaid 20 PLN

XBOX Live Prepaid 20 PLN

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 22.99 zł
Twoja cena: 22.99 zł

lub 96.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Pre-paid Xbox LIVE 20 PLN w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Xbox LIVE. Uwaga! Kod działa wyłącznie na polskich kontach.Najlepszy prezent dla gracza! - Chcesz podarować komuś grę, a nie wiesz który tytuł będzie najlepszym prezentem? Karta przedpłacona to pewny i prosty sposób by uszczęśliwić gracza, ktory po aktywacji karty sam wybierze sobie najbardziej interesującą go grę lub dodatek. Nie trać czasu na szukanie informacji i podaruj najlepszy prezent dla gracza.

Dostępne w różnych nominałach - 20, 50, 70, 100, 200 zł - Sam zdecyduj jaką kwotę chcesz przeznaczyć na zakupy najnowszych gier i dodatków. Karty przedpłacone dostępne są w różnych nominałach: 20, 50, 70, 100 i 200 zł. Pozwala to lepiej zarządzać zakupami i wpłacać na swoje konto dokładnie taką kwotę, jakiej potrzebujesz.

Jeden pre-paid, wiele możliwości - Swoje środki z karty przedpłaconej możesz wykorzystać do zakupu cyfrowej zawartości w sklepie Xbox na konsolach Xbox One i Xbox 360 oraz w sklepie Windows na urządzeniach z systemem Windows 10; komputerach, tabletach oraz smartfonach Lumia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.