Proszę czekać...

Football Manager 2024

Football Manager 2024

Dystrybutor: Sports Interactive
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Football Manager 2024 w ofercie na Keye.pl. Klucz umożliwia aktywacje na platformie STEAM, EPIC lub Microsoft (redeem.footballmanager.com).

Uwaga! Po wyborze platformy na stronie footballmanager.com nie bedzie można jej już zmienić!Dwudziesta główna odsłona bestsellerowego cyklu gier sportowych typu menadżer. W Football Manager 2024 prowadzimy do zwycięstwa własną drużyną piłkarską, a na naszych barkach spoczywa wszystko, co jest związane z jej funkcjonowaniem.

W Football Manager 2024 wcielamy się w rolę menadżera drużyny piłkarskiej, a podczas zabawy na naszych barkach spoczywają wszystkie kwestie związane z funkcjonowaniem zespołu. Musimy więc mieć oko na rynek transferowy i werbować zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego, ustalać taktykę i składy na kolejne mecze, a także dbać o formę psychiczną oraz fizyczną piłkarzy, między innymi poprzez rozmaite treningi i szkolenia. Ponadto mamy na głowie sferę finansową drużyny czy wreszcie dobre stosunki z prasą i fanami.

Na tle poprzednich części serii opisywana produkcja wyróżnia się za sprawą szeregu nowości i ulepszeń. Autorzy pochylili się między innymi nad stałymi fragmentami gry, a także dopracowali systemy zarządzania zawodnikami, budowania składu oraz dni meczowych. Ponadto udoskonalono transfery zawodników oraz kontrolę nad finansami.
 

Mocną stroną omawianej produkcji są oficjalne licencje, dzięki którym pojawiają się w niej rzeczywiste ligi, zespoły oraz zawodnicy. Filarem całej zawartości jest gigantyczna baza danych, aktualizowana w oparciu o informacje pozyskane od informatorów z całego świata.
 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.