Proszę czekać...

House Flipper 2

House Flipper 2

Dystrybutor: Empyrean
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

House Flipper 2 - w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.House Flipper 2 to symulator budowlańca autorstwa polskiego studia Frozen District, niegdyś znanego jako Empyrean. Jest kontynuacją gry House Flipper wydanej w 2018 roku. W grze ponownie wcielamy się w inwestora własnoręcznie remontującego wykupione mieszkan

House Flipper 2 ponownie stawia nas w roli inwestora kupującego stare, zniszczone domy, własnoręcznie remontującego i odsprzedającego je za wyższą cenę. Podobnie jak w poprzedniku, rozgrywka opiera się na przyjmowaniu zleceń od klientów i zaspokajaniu ich potrzeb. Różni klienci mają różne preferencje dotyczące rozkładu pomieszczeń oraz wystroju mieszkania.

Proces renowacji obserwujemy z pierwszej osoby. Używając różnych narzędzi, takich jak młoty lub miotły gracz ma za zadanie doprowadzić zniszczony lub zaniedbany do stanu używalności. Podczas pracy musimy sprzątać, wyburzać ściany, montować urządzenia elektryczne, kupować i stawiać nowe meble. Im lepiej sobie poradzimy, tym więcej zapłaci nam klient. Ponadto House Flipper 2 w został dodany tryb swobodny, który pozwala na zbudowanie domu od zera - począwszy od fundamentów, kończąc na dekoracjach, a nawet na... własnoręcznym zaśmieceniu mieszkania.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.