Proszę czekać...

XBOX Live Gold 12 Miesięcy PL/EU/US

XBOX Live Gold 12 Miesięcy PL/EU/US

Dystrybutor: Microsoft
Data ważności : 24.09.2024
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 224.99 zł

lub 944.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kod aktywuje na Twoim koncie XBOX Live usługę GOLD na 12 miesięcy. Działa na kontach PL, EU i US.XBOX LIVE to usługa sieciowa Microsoftu dostępna na konsoli XBOX One oraz XBOX 360. XBOX LIVE pozwala na pobieranie uaktualnień do gier, wersji demonstracyjnych, gier Arcade, kompozycji pozwalających spersonalizować wygląd dashboarda itp.

Xbox Live Gold - pozwala na granie online, pobieranie darmowych materiałów i kupowanie płatnych dzięki punktom Microsoft.

Walutą za którą możemy kupić gry, filmy i inne produkty oferowane wewnątrz usługi XBOX LIVE są punkty Microsoft. Wystarczy, że zalogujesz się do konta i wymienisz je na pożądaną grę, czy film, a następnie ściągniesz ją na twardy dysk swojej konsoli.

Rozróżnamy konta Europejskie i Amerykańskie. Od roku 2011 są również dostępne konta polskie. Jeśli nie pamętasz na jak kraj rejestrowałeś swoje konto, należy zalogować się na nie, kliknąć "Zarządzanie kontem" i przejść do opcji Zarządzanie Danymi Billingowymi. Znajduje się tam pełen adres jaki wybrałeś tworząc konto.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.