Proszę czekać...

Xbox Game Pass Core 6 Miesięcy

Xbox Game Pass Core 6 Miesięcy

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 114.99 zł

lub 482.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Kod aktywuje na Twoim koncie XBOX usługę Xbox Game Pass Core - (dawniej XBOX Live Gold) na 6 miesięcy. Działa na kontach EU.Xbox Live Gold to Twoja przepustka do świata gier online i rozrywki na najwyższym poziomie. Co miesiąc czekają na Ciebie darmowe gry, zaawansowany tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki w sklepie Xbox Store i wiele więcej!

 

Games with Gold – Darmowe gry co miesiąc z kontem Xbox Love Gold. Zagraj w gry, które Cię ominęły, dzięki rosnącej bibliotece darmowych tytułów na konsole Xbox One i Xbox 360. Co miesiąc zyskasz minimum 2 gry na Twoją konsolę! Zgarnij takie tytuły jak Assassin's Creed IV: Black Flag czy Gears of War 3.

 

Deals with Gold – ekskluzywne zniżki. Dzięki promocjom Deals with Gold możesz oszczędzić aż do 75% na grach w sklepie Xbox Store. Jako posiadacz konta Xbox Live Gold co tydzień będziesz mieć dostęp do zniżek na wybrane materiały. Wyobraź sobie, ile możesz zaoszczędzić dzięki cotygodniowej wyprzedaży Twoich ulubionych materiałów!

 

Najlepszy multiplayer – maksimum rozrywki, minimum opóźnień. Graj ze znajomymi w gry takie jak Titanfall™ i Halo w sieci wykorzystującej moc ponad 300 000 serwerów. Dzięki potędze chmury, możesz zapomnieć o opóźnieniach i przypadkowych porażkach w trybie wieloosobowym. Postaw na najlepszą jakość rozgrywki!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.