Proszę czekać...

WWE 2K23

WWE 2K23

Dystrybutor: Visual Concepts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 269.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

WWE 2K23 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatkowe funkcje, piękna grafika i prawdziwe emocje WWE. Wkrocz na ring wraz ze wspaniałym składem supergwiazd i legend WWE, takich jak Roman Reigns, "American Nightmare" Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, "Stone Cold" Steve Austin i nie tylko!

Rozegraj najważniejsze walki i poznaj najtrudniejszych przeciwników z 20-letniej kariery Johna Ceny w WWE. Po raz pierwszy w historii serii możesz wcielić się w role wszystkich kluczowych przeciwników (wśród których są prawdziwe sławy WWE), starając się pokonać potężnego Mr Hustle Loyalty Respect.
W WWE 2K23 debiutuje uwielbiana przez kibiców, tętniąca akcją gala WarGames! Przygotuj się na emocjonujące walki wieloosobowe 3v3 i 4v4 na dwóch równoległych ringach otoczonych podwójną stalową klatką.

W trybie MyGM możesz przejąć stery cotygodniowego programu i rywalizować z konkurencyjnymi menedżerami o dominację w WWE. Teraz masz do dyspozycji więcej menedżerów, dodatkowe opcje programów, wiele sezonów, rozszerzone karty meczów i dodatkowe typy meczów dla nawet 4 graczy.
Zbieraj i ulepszaj karty supergwiazd i legend WWE, aby zbudować najlepszą frakcję i rywalizować o globalną dominację w trybie MyFACTION, w którym teraz dostępny jest tryb dla wielu graczy online!
Postaw się w roli debiutanta w WWE i buduj karierę supergwiazdy, podejmując decyzje w ramach w różnych linii fabularnych – The Lock i The Legacy.
WWE Universe to tryb „piaskownicy”, w którym możesz zarządzać całym WWE – w tym składami supergwiazd, sporami, mistrzami, cotygodniowymi programami i nie tylko!

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.