Proszę czekać...

WWE 2K16

WWE 2K16

Dystrybutor: Visual Concepts
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

WWE 2K16 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.WWE 2K16 na PC to ta sama jakość, która zadecydowała o sukcesie gry na konsolach najnowszej generacji. Za przygotowanie edycji na komputery osobiste odpowiadają autorzy pozostałych wydań, czyli specjaliści w swojej dziedzinie, firmy Yuke''s i Visual Concepts.

 

Na fanów WWE czeka wszystko, za co pokochali gale oglądane zarówno na żywo, jak i podczas transmisji telewizyjnych. Twórcy postarali się o jak najwierniejsze odwzorowanie oprawy poszczególnych spotkań, udostępnili najwięcej zawodników w historii, a także zaimplementowali wiele zróżnicowanych trybów zabawy, dzięki którym zabawa nigdy się nie nudzi. Do tego wszystkiego należy również doliczyć usprawnioną mechanikę walki i poprawioną oprawę audiowizualną.

 

Wersja pecetowa gry WWE 2K16 zawiera całą dodatkową zawartość udostępnioną na konsolach. Dostępny jest tryb fabularny 2K Showcase przedstawiający karierę gwiazdy z okładki, którą jest Stone Cold Steve Austin. Gracze mogą także przetestować dwie grywalne wersje Arnolda Schwarzeneggera w roli Terminatora.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i3-2105 / Phenom II X2 550
Karta graficzna: GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows® Vista SP2 64bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.