Proszę czekać...

WRC 4

WRC 4

Dystrybutor: Milestone S.r.l.
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

WRC 4 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.WRC: FIA World Rally Championship 4 należy do serii gier samochodowych opartych na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata. To czwarta odsłona serii tworzonej przez włoskie studio Milestone.

 

Najnowsza odsłona serii WRC nie odbiega od tego, co zaproponowano w poprzednich częściach. Gra zawiera rozbudowany, lecz zmodernizowany tryb kariery, w którym spróbujemy swoich sił w rajdach z sezonu WRC 2013 oraz umożliwia rozgrywanie zawodów wspólnie z innymi graczami. W kolejnych zawodach przyjdzie nam uczestniczyć między innymi w Rajdzie Finlandii oraz Rajdzie Szwecji i pokierować Citroënem DS3, Volkswagenem Polo R-WRC oraz wieloma innymi samochodami.

 

WRC 4 bazuje na udoskonalonej wersji technologii Spikengine, dzięki której możemy podziwiać wysokiej jakości grafikę i ścigać się o różnych porach dnia i nocy w zmiennych warunkach atmosferycznych. Twórcy zadbali o dodanie większej liczby detali w poszczególnych lokacjach i poprawili system oświetlenia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Pentium 2.4 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM - NVIDIA Geforce 8800 GT / AMD Radeon HD 3870
Pamięć RAM: 1 GB RAM
Hdd: 4100 MB
System: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.