Proszę czekać...

Worms WMD

Worms WMD

Dystrybutor: Team17
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Worms WMD w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Robale powróciły w najbardziej niszczycielskiej grze z tej serii. Worms W.M.D to najlepsza w historii gra o robalach. Ma wspaniałą, ręcznie stworzoną grafikę 2D, nową funkcję tworzenia przedmiotów, nowe rodzaje broni, pojazdy i budynki. Przywrócono kilka ulubionych klasycznych rodzajów broni i funkcji. 

Przedzieraj się przez 30 poziomów o rosnącym stopniu trudności, korzystając z ogromnego arsenału nowych i klasycznych broni. Dążąc do zdominowania pola walki wykorzystuj pojazdy do siania zamętu w szeregach wrogów i zyskuj przewagę taktyczną za pomocą budynków! 

Zmierz się z maksymalnie 5 przeciwnikami w zabawnych walkach z udziałem do 8 robali. Graj w trybie wieloosobowym – lokalnie lub przez Internet – także z rankingiem graczy. Rozpłaszcz przeciwników przy pomocy Betonowego Osła. Święty Granat Ręczny zmieni ich w robalowe mięso. Otwórz ogień z helikopterów albo zniszcz wrogów czołgiem. Dzięki 80 rodzajom broni i narzędzi ta wersja Worms zapewnia maksymalny poziom chaosu!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Dual Core 6600 @ 2.4GHz
Karta graficzna: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
Pamięć RAM: 2 GB RAM
System: Windows 7/8.1/10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.