Proszę czekać...

Worms Ultimate Mayhem

Worms Ultimate Mayhem

Dystrybutor: Team17 Software Ltd.
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 24.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Worms: Ultimate Mayhem w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Worms Ultimate Mayhem - tytuł stanowi kompilację dwóch popularnych odsłon przygód sympatycznych robali –Worms 3D i Worms 4: Totalna Rozwałka.

Przygotuj swoją broń i doświadcz nowego wymiaru rozrywki w komiksowej grze akcji! Trzy wymiary gry dają nowe możliwości ustalania strategii. Wraz z ponad 70 misjami i wyzwaniami dla jednego gracza, lokalnym i globalnym multiplayerem dla max 4 graczy, 5 trybami gry dla wielu graczy, osiągnięciami Steam, personalizacją robali i broni, a także całkowicie zniszczalnymi obszarami, doświadczamy pozbawionego wszelkich reguł chaosu. Bij się i otwieraj drogę przez wszystkie misje z Worms 3D i Worms 4: Mayhem - mamy tu dwie gry w jednej.

 • Rozwinięty single player
  Szeroki wachlarz zawartości dla jednego gracza, obejmujący najlepsze z "Wormsów" w 3D, z kolekcją zwariowanych misji, urozmaiconych sekwencjami filmowymi, składa się na kampanię dla jednego gracza. Ponadto, ogromna ilość wyzwań wymaga od gracza opanowania indywidualnych umiejętności, jak pilotowanie plecakiem odrzutowym czy sterowanie spadochronem, aby zaliczyć zadania takie jak strzał do celu lub zbierania celów, wszystko na czas.
 • Rywalizuj
  Graj w standardowe lub rankingowe gry, aby poprawić swoje miejsce na Steamie!
 • Personalizuj Robaka!
  Gracze mogą nazywać swoje drużyny, wybierać nakrycia głowy, okulary, wąsy, kwestie mówione, flagę i nagrobek.
 • Arsenał broni!
  Znajdziesz tu wiele klasycznych broni z Wormsów, wraz ze Świętym Granatem, Bazooką, Dynamitem, Bombą Bananową, Kijem Baseballowym, Super-Owcą i wiele więcej w swoim arsenale zniszczenia.
  Pojawiają się też bardziej szalone i surrealistyczne bronie, tak jak Porwanie przez Obcych, Atak Grubasa, Powódź, Nadmuchiwany Brytol, Staruszka czy Krowi Szturm, z którymi ruszysz do boju przeciwko swym wrogom.
 • Stwórz włąsną broń
  Gracze mogą też tworzyć swoje własne bronie z szerokiego wachlarza komponentów. To uzbrojenie będzie dodane do arsenałów gracza i pozostanie tajemnicą aż do czasu użycia, co zaskoczy przeciwnika.
 • Całkowicie niszczalna plansza!
  Niszcz wszystko na swojej drodze.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 3 GHz
Karta graficzna: 512 MB NVIDIA GeForce 8400
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 1.8 GB
System: Windows 7 / Vista / XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.