Proszę czekać...

Worms Reloaded GOTY

Worms Reloaded GOTY

Dystrybutor: LEM
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 26.99 zł

lub 113.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Klucz, który wysyłamy na adres e-mail, należy aktywować na platformie STEAM. Aktywuje niemiecką wersję językowąWorms Reloaded to kolejna odsłona popularnej serii o tytułowych robalach. Za produkcję odpoweidzialne jest studio Team 17 Software.

Dziesięć lat po premierze gry Worms Armageddon komiczne robaki powracają, by kontynuować rozwałkę w całkowicie nowej odsłonie dostępnej dla graczy PC. W Worms Reloaded gracz otrzymuje możliwość prowadzenia pojedynków z maksymalnie trzema przeciwnikami przez internet jak i poza nim. W trybie wieloosobowym gracze mogą porozumiewać się ze sobą głosowo. Dodano dużo nowych narzędzi zagłady (oraz przywrócono wiele doskonale znanych z poprzednich części), osiągnięcia, system statystyk, całkowicie nowe tematy plansz w wysokiej rozdzielczości, duży wybór wspaniałych fortów do nowego trybu Fortyfikacje, nowy edytor poziomów, nowe tryby rozgrywki, czapki, skórki i banki mowy.

Oprócz tego, Worms Reloaded posiada bardzo wciągający tryb dla pojedynczego gracza zawierający poradniki, deathmatche, wyścigi, fortyfikacje i puzzle. Ciesz się nową oprawą graficzną w wysokiej rozdzielczości, odświeżoną fizyką i przygotuj się na starcie z całkowicie nową sztuczną inteligencją wyposażoną w siedem różnych typów osobowości,takich jak mściwy, pewny siebie czy "Darksider"! Gra daje również mnóstwo możliwości modyfikacji naszego zespołu, sposobu rozgrywki czy planszy, dzięki czemu możesz grać tak jak chcesz!
 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 1.5 GHz
Karta graficzna: GeForce4
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 2 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.