Proszę czekać...

World of Warcraft Dragonflight

World of Warcraft Dragonflight

Dystrybutor: Blizzard
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

World of Warcraft Dragonflight - w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Battle.net EU.Wymagane posiadanie na europejskim koncie Battle.net gry World of Warcraft z aktywnym abonamentem.

Połącz siły ze smoczymi rodami Azeroth i powróćcie na Smocze Wyspy (Dragon Isles) – zaginione królestwo magii i cudów. Czekają tam na ciebie draktyrscy przywoływacze (dracthyr Evokers), czyli zupełnie nowa grywalna rasa i klasa humanoidalnych smoków gotowych, by dołączyć do szeregów Hordy i Przymierza.

Zostań draktyrskim przywoływaczem (Dracthyr Evoker), pradawną rasą skrzydlatych humanoidalnych smoków, które niedawno przebudziły się na Smoczych Wyspach. Draktyrscy przywoływacze są nową grywalną rasą ORAZ nową grywalną klasą, która może specjalizować się w Ochronie (uzdrawianie) lub Zniszczeniu (zadawanie obrażeń magicznych na odległość).

Smocze Wyspy pozostawały ukryte przez 10 000 lat od czasów Wielkiego Rozdarcia. Teraz ich zapomniane brzegi budzą się z pierwotną energią i wzywają odważnych odkrywców z Hordy i Przymierza.

Wznieś się na nowy poziom mocy i awansuj na poziom 70 dzięki nowym, potężnym umiejętnościom – wszystko to dzięki przywróceniu odświeżonych drzewek talentów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.