Proszę czekać...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - GOTY

Wiedźmin 3: Dziki Gon - GOTY

Dystrybutor: CD Project RED
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 62.99 zł

lub 264.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku - GOTY w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie GOG.Za sprawą pakietu Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku gracze mają okazję poznać najlepszą grę cRPG ostatnich lat, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon, która została przygotowana przez polskie studio CD Projekt RED.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku zawiera grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, dwa fabularne rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino (gwarantowane kilkadziesiąt godzin dodatkowej zabawy), 16 mniejszych DLC (oferują między innymi nowe zadania, elementy wyposażenia i dodatkowy tryb zabawy – Nowa Gra Plus), a także wszystkie dotychczas wydane aktualizacje.

 

Podczas swojej kilkudziesięciogodzinnej, niesamowitej przygody, będziesz eksplorował fantastyczne lokacje, by odnaleźć dziewczynę z prastarej przewodni i uratować świat. Wiedźmin 3: Dziki Gon to nieliniowa, wielowątkowa fabuła, zapadający w pamięć bohaterowie, liczne zadania główne i poboczne, rozbudowany system rozwoju postaci i niesamowity klimat. Wszystkie te elementy sprawiają, że gra okazuje się być jednym z najbardziej docenionych przedstawicieli gatunku.

 

Po ukończeniu gry Wiedźmin 3: Dziki Gon warto poznać opowieści przedstawione w oficjalnych dodatkach. Serca z Kamienia to historia, podczas której ponownie wcielamy się w Geralta, ale tym razem na naszej drodze staje Olgier von Everec, mający do wykonania niebezpieczne zadanie. W drugim rozszerzeniu, Krew i Wino, słynny zabójca potworów udaje się do Toussaint, gdzie na prośbę księżnej musi zmierzyć się z niebezpiecznym mordercą.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.