Proszę czekać...

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Expansion Pass

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Expansion Pass

Dystrybutor: CD PROJEKT RED
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Expansion Pass w ofercie na Keye.pl. Pakiet dodatków wymaga podstawowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon aktywowanej na koncie GOG. Pakiet dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon gwarantuje dostęp do dwóch zupełnie nowych przygód w barwnym świecie łowcy potworów Geralta z Rivii.

Wiedźmi 3: Dziki Gon - Serca z kamienia to nowa, dziesięciogodzinna przygoda, która zabierze Geralta w dzicz Ziem Niczyich oraz zaułki i alejki Oxenfurtu, gdzie spróbuje wypełnić zlecenie od tajemniczego Pana Lusterka. Wciągnięty w mroczną intrygę Geralt będzie musiał wykorzystać swój spryt i siłę, by rozwikłać zagadkę i wyjść z tego cało.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino to ponad 30-godzinna opowieść osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint. Geralt trafi do krainy nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i rycerskie rytuały są jedynie pozorami skrywającymi starożytny, krwawy sekret.

Rozszerzenia zaoferują graczom nową zawartość, wyposażenie i przeciwników oraz pozwolą spotkać zarówno nowe, jak i znane już postacie. Wszystko wykonane z ogromnym przywiązaniem do szczegółów i jakości.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.