Proszę czekać...

We Are Football

We Are Football

Dystrybutor: Winning Streak Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

We Are Football w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Jako menadżer oraz trener w grze WE ARE FOOTBALL staniesz twarzą w twarz z najnowszymi trendami ze świata piłki nożnej, doświadczając wzlotów i upadków twojego ulubionego klubu.

Po raz pierwszy w historii menadżer futbolowy daje także możliwość zarządzania drużynami kobiecymi, oferując te same funkcje oraz wiele innych unikalnych elementów rozgrywki. Aby utrzymać i zapewnić najwyższą jakość we wszystkich trybach gry, w pracach nad WE ARE FOOTBALL pomagali weterani tego gatunku, m.in. Gerald Köhler, Rolf Langenberg oraz Dirk Winter.

Będziesz otrzymywać natychmiastowy komentarz do każdej podjętej decyzji, tej dużej i tej małej. Konieczne będzie efektywne planowanie terminów w grze, a prawdziwy sukces odniesiesz dzięki współpracy z członkami zespołu.

WE ARE FOOTBALL skupia się na prawdziwych zadaniach z zarządzania. Celem gry jest tworzenie klubu przez dłuższy czas, a w to wlicza się rozwój zespołu i jego członków, infrastruktury, zdobywanie kibiców i wiele więcej. W rezultacie zawodnicy i zawodniczki w grze to indywidualne osobistości snujące swoje własne historie.

Gra nie zawiera oficjalnych licencji piłkarskich. Do gry dołączony jest edytor, który pozwala tworzyć własne ligi i kluby - każdy kraj na świecie może być edytowany. Ligi męskie i kobiece. Wybór oficjalnej lub prywatnej bazy danych na początku gry.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.