Proszę czekać...

Wasteland 3

Wasteland 3

Dystrybutor: inXile Entertainment
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Wasteland 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Legendarna seria RPG, która zapoczątkowała gatunek postapo w grach powraca! Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego Wasteland z 2014 roku przenosi gracza z gorącej Arizony do mroźnego Kolorado.

W Wasteland 3 jesteś Pustynnym Strażnikiem, walczącym o utrzymanie przy życiu ukochanej Arizony, gdy samozwańczy patriarcha Kolorado nadaje na falach radiowych, obiecując pomoc, jeśli wykonasz zadanie, które może powierzyć tylko komuś z zewnątrz - misję uratowania jego ziemi przed chorymi ambicjami trójki jego żądnych krwi dzieci.

W tym celu udajesz się w podróż z palących pustyń do zamarzniętych gór i rozpoczynasz od zera, budując nową bazę, znajdując śnieżny pojazd, szkoląc nowych rekrutów i torując sobie drogę przez wrogie pustkowia - jednocześnie próbując zdecydować, komu ufać w tej skorumpowanej krainie, pełnej intryg, walczących ze sobą frakcji, szalonych szamanów, niebezpiecznych gangów i ostrej rywalizacji między rodzeństwem. Nie jesteś nawet pewien, czy możesz zaufać Patriarsze, ale skoro trzyma on Arizonę w swoich rękach, czy możesz sobie pozwolić, by tego nie zrobić?

Uratowanie Kolorado nie będzie łatwe, ale Arizona liczy na Ciebie, więc... nie spieprz tego.

- Zespołowa gra RPG z rozbudowaną fabułą, strategiczną walką i reagującym na wszystko światem.
- Głęboka i wciągająca historia z nowym, dynamicznym systemem dialogów z pełnym angielskim dubbingiem oraz polskimi napisami.
- Osadzona w dzikim i mroźnym Kolorado, gdzie ciężko o dobre rezultaty, a wręcz przetrwanie. Trudne wybory moralne będą wyzwaniem dla gracza i zmuszą do poświęceń, zmieniających świat gry.
- Nowe pojazdy i zagrożenia, a także poprawiony i bardziej płynny system rozgrywki są naturalną ewolucją głębokiego, taktycznego systemu walki z Wasteland 2.
- Rozbudowany system tworzenia postaci z różnymi cechami i umiejętnościami pozwalają na dopasowanie do stylu gracza zespołu do sześciu Strażników.
- Graj solo lub z przyjacielem, zobacz unikalne ścieżki fabularne, misje, tereny i wiele więcej!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.