Proszę czekać...

Warhammer: Vermintide 2

Warhammer: Vermintide 2

Dystrybutor: Fatshark
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Warhammer: Vermintide 2 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Warhammer: Vermintide 2 to kontynuacja gry akcji Warhammer: The End Times - Vermintide z 2015 roku nastawionej na rozgrywkę w trybie kooperacji z historią osadzoną w uniwersum Warhammera.

 

W drugiej odsłonie serii ponownie tworzymy czteroosobowe drużyny, a naszym zadaniem tym razem jest powstrzymanie nikczemnej armii Chaosu i hordy skavenów. Aby tego dokonać, musimy umiejętnie rozwijać swoją postać i współpracować z członkami swojej ekipy. Dla graczy przygotowano wiele opcji w zakresie dostosowywania bohatera pod względem stroju, zdolności, talentów oraz – rzecz jasna – posiadanych rodzajów broni. Pozwala to na dostosowanie stylu zabawy do preferencji każdego uczestnika rozgrywki.

 

Warhammer: Vermintide 2 jest grą jeszcze bardziej brutalną od poprzedniczki, co oznacza, że na ekranie zobaczymy więcej efektownych scen śmierci i odcinania kończyn naszym wrogom. Takie sceny będą pojawiały się nie tylko w standardowych misjach, jak i Kontraktach, czyli nowej opcji zabawy oferującej dostęp do unikatowych wyzwań, których ukończenie pozwoli na odblokowanie cennych nagród.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5-2300 @ 2.80 GHz / AMD FX-4350 @ 4.2 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5870
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 45 GB
System: 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) / 64-bit Windows 10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.