Proszę czekać...

Warhammer 40 000: Space Marine

Warhammer 40 000: Space Marine

Dystrybutor: CD-Projekt
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 60.00 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Warhammer 40 000 Space Marine  w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Space Marine jest grą TPP osadzoną w mrocznym 41 milenium świata utworzonego przez Games-WorkshoopWarhammer. Gra została stworzona przez studio Relic Entertainment odpowiedzialne za takie produkcję jak Dawn of War czy Homeworld.

W grze wcielamy się postać kapitana zakonu Ulramarines, który zostaje wysłany wraz z niewielkim oddziałem na planetę, która stoi na skraju upadku. Falę zielonoskórych orków właśnie forsują ostatnie fortyfikację Imperium. Gra charakteryzuje się znaczną brutalnością scen. Poprzez wykonywanie odpowiedniej kombinacji ciosów w walce wręcz nasz Space Marine potrafi zadawać dodatkowe obrażania, powalać przeciwnika jak i w sposób niezwykle efektywny zakończyć jego żywot.

Gra zawiera rozbudowany tryb multiplayer. Łącząc siły z grupą przyjaciół możemy stawiać czoło kolejnym falom przeciwników lub opowiadając się po jednej ze stron konfliktu walczyć w dwóch przeciwnych sobie drużynach. Rozbudowany edytor pozwala graczom stworzyć unikalny własny zakon. Po każdej misji w trybie multiplayer gracze otrzymują doświadczenie (oraz osiągnięcia), które odblokowują dostęp do coraz to bardziej niszczycielskich broni.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo
Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800GT
Pamięć RAM: 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hdd: 20 GB
System: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.