Proszę czekać...

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Warhammer 40 000: Dawn of War III

Dystrybutor: Relic Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 219.99 zł
Twoja cena: 75.99 zł

lub 319.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Warhammer 40 000: Dawn of War III w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W Dawn of War® III nie masz innego wyboru, jak tylko zmierzyć się z wrogiem w otwartym polu, kiedy to na tajemniczej planecie Acheron pojawia się niszczycielska broń. Planeta zostaje oblężona przez armie chciwego wodza orków, Gorgutza, ambitnego Eldara, Macha i potężnego dowódcy kosmicznych marines, Gabriela Angelosa. Już wkrótce okaże się jednak, że walka nie toczy się o zwycięstwo, ale o przetrwanie.

 

UWOLNIJ GIGANTÓW - Przejmij kontrolę nad potężnymi machinami wojennymi i przechyl szalę zwycięstwa na swoją korzyść, kierując najpotężniejszymi postaciami w historii Dawn of War. Zmień przebieg wojny, korzystając z potężnego Imperial Knighta (kosmiczni marines), łoskotliwego Gorkanauta (orkowie) albo przerażającego Wraithknighta (Eldarzy).


GIGANTYCZNE BITWY - Seria Dawn of War® znana jest z epickiej akcji, która powraca i tym razem, tyle że w jeszcze większej skali. Tocz wojnę z gigantycznymi armiami na wulkanicznym terenie albo na pokładach pancerników, szybujących w przestrzeni kosmicznej.


WEZWIJ ELITARNE WOJSKA - Wynieś swoje plany bitewne na zupełnie nowy poziom, rozmieszczając elitarne kolekcjonerskie drużyny bojowe, z których każda posiada własne zdolności specjalne oraz premie, które pomogą ci odblokować i opracować nowe strategie szturmowe, dzięki którym pokonasz swoich wrogów.


NISZCZYCIELSKIE ZDOLNOŚCI - Siej zniszczenie na polu bitwy, dzięki potężnym superzdolnościom. Zrzuć na wrogów deszcz ognia, wykorzystując orbitalne bombardowanie kosmicznych marines, wykorzystaj druzgocącą burzę Eldarów albo jako dowódca orków wykorzystaj Rokksów i wyprowadź kontratak na niczego nie spodziewających się rywali.


KAMPANIA DLA TRZECH FRAKCJI - Odkryj zalety każdej frakcji, rozgrywając na przemian misje dla różnych stron konfliktu. Zrozumiesz, jaką przewagę na polu bitwy mają kosmiczni marines, orkowie i Eldarzy. Przekonasz się, że w tym świecie nie ma bohaterów, ani złoczyńców - jest tylko wojna...


JEDNA ARMIA, BY WSZYSTKIMI WŁADAĆ - Już od pierwszego starcia zacznij budować swoją uniwersalną armię. Zaliczaj kolejne bitwy wraz z lojalnymi wojskami, które wykorzystasz w ciekawych misjach kampanii oraz starciach dla wielu osób.


NOWY ŚWIT W SIECI - Twoja armia będzie siała chaos w sieciowym trybie dla wielu osób. Dołącz do społeczności Dawn of War i wykuj nowe sojusze. Następnie zmień bieg wojny i rzuć wyzwanie "przyjaciołom", którzy staną się wrogami na dynamicznych, pełnych chaosu mapach w trybie rywalizacji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i3 3 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 460 / AMD Radeon 6950 /DirectX 11
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows 7 64 bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.