Proszę czekać...

Warhammer 40 000: Dawn of War II

Warhammer 40 000: Dawn of War II

Dystrybutor: Relic Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Warhammer 40,000: Dawn of War II w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Wyprodukowana przez nagradzane studio Relic Entertainment, gra Dawn of War II to nowy rozdział docenianej serii RTS, zabierający graczy na brutalny front wojenny, aby mogli poprowadzić elitarną grupę uderzeniową w misji o ocalenie galaktyki.

 

Mamy czterdzieste pierwsze tysiąclecie i znajdujemy się w podsektorze Aurelii - skupisku planet na krańcu galaktyki - gdzie za chwilę rozpocznie się epicka bitwa. Starożytne rasy zetrą się na powierzchniach planet rozsianych w tym sektorze kosmosu i stoczą bój o najwyższą stawkę - nie tylko o podsektor Aurelii, ale o przyszłość każdej rasy.

 

Dawn of War II skupia się na dynamicznej rozgrywce RTS i ożywia świat Warhammera 40 000 jak nigdy dotąd. Poznaj intymną brutalność tych starć, rozgrywając epicką kampanię dla wybranej rasy. Zmierz się z wrogiem na polu bitwy, pełnym brutalnej walki wręcz i z dystansu. Prowadź i rozwijaj swoje jednostki, od nieopierzonych rekrutów po najbardziej zaprawionych w bojach weteranów w całej galaktyce. Gra zawiera też tryb współpracy Last Stand, w którym kontrolowani przez graczy bohaterowie walczą z kolejnymi falami wrogów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM / GeForce 7800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 5.5 GB
System: Windows XP SP2

Zaloguj się, żeby dodać opinie.