Proszę czekać...

Warhammer 40 000: Dawn of War II + Chaos Rising

Warhammer 40 000: Dawn of War II + Chaos Rising

Dystrybutor: CD-Projekt
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 60.00 zł
Twoja cena: 17.99 zł

lub 75.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Warhammer 40 000 Dawn of War 2 + Chaos Rising w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Warhammer 40,000: Dawn of war 2 - Chaos Rising +  Warhammer 40,000: Dawno of War 2 to RTS osadzony w jednym z najbardziej znanych światów przyszłości - Warhammer 40,000.

Tryb dla jednego gracza pozwala zmierzyć się z przeciwnikami z pomocą doborowych Space Marines. Teraz, w przeciwieństwie do jedynki, kolejność zdobywania następnych obszarów zależy o wiele bardziej od gracza. Przyjdzie nam wydawać polecenia głównie grupkom kilkuosobowym, toteż zyskują oni nieco wyjątkowych cech - każdy ma swoją nazwę i dowódcę.

Chaos Rising to dodatek do gry, którego akcja dzieje się w 41 millenium świata Warhammera. Dowodzimy tu Blood Reavensami, prowadząc ich na bój przeciwko tyranidom, orkom, eldarom czy siłom chaosu. Fabuła oparta jest o historię pojawienia się od dawna nie widzianej, lodowej planety, oraz historię poszukiwania zdrajcy w zakonie. Skłąda się na nią kilkanaście misji, a to, co sami zdecydujemy, wpływa znacznie na zachowanie naszych żołnierzy w czasie bitwy - czy dochowają wierności Imperatorowi, czy zaczną przechodzić na stronę chaosu.

Multiplayer:
Rozwinięty tryb dla wielu graczy pozwala poza zwyczajowym już systemem PvP zagrać w Last Stand. Ponadto, podobnie jak dotychczasowe wersje Dawn of War, ta także oddaje do dyspozycji graczy możliwość stworzenia wyjątkowego, własnego zakonu.

Właściwości:

  • Zupełnie nowe misje singleplayer - niech Twój bój z przeciwnikami Imperatora trwa; zrób użytek z unikatowych możliwości wyposażenia swojej drużyny i zwalczaj siły Chaosu przez 15 nowych misji,
  • Poznaj nowe otoczenia i mapy dla wielu graczy - lodowa planeta jest teraz bardziej różnorodna, co pozwoliło uzupełnić grę o 7 nowych map PvP.
  • Zdobądź sławę! - niech Twoje drużyny zwiększą doświadczenie do 30 poziomu i zyskają nowe, destrukcyjne zdolności.
  • Zagraj nową rasą w trybie dla wielu graczy - obiecaj wierność bóstwom Chaosu i wciel się w Space Marine Chaosu w potyczkach multiplayer przeciwko innym graczom w Chaos Rising i podstawowej gry.
  • Zobacz nowe rodzaje jednostek w multiplayer - dla Space Marines, Orków, Eldarów i Tyranidów.
  • Poznaj dwóch nowych bohaterów w trybie Last Stands - walcz z okrutną hordą jako Czarnoksiężnik Chaosu lub tyranidzki Tyran Roju       
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
Karta graficzna: GeForce 7800
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 5.5 GB
System: Windows XP SP2/Vista SP1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.