Proszę czekać...

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York

Dystrybutor: Draw Distance
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 46.99 zł
Twoja cena: 7.99 zł

lub 33.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Jesteś nikim. Wyrzutkiem w twojej własnej wampirycznej sekcie. Więźniem politycznym bez żadnej szczególnej wartości. Imigrantką, która nigdy nie odnalazła swoich korzeni w mieście imigrantów. Palacz, którego ulubioną rozrywką jest gapienie się na ulice przez okna fastfoodu o 4 rano. Uczucie ścisku w dole żołądka mówi ci, że jesteś skazany na zagładę, a zniekształcone głosy z cienia zdają się zgadzać. Klątwa twojego klanu utrudnia interakcję z codzienną technologią. Dysocjacja jest twoim naturalnym stanem.

Ale kiedy nowojorskiego przywódcę Anarchii spotyka straszliwy koniec, spośród wszystkich krwiopijców w metropolii, to ty jesteś tym, którego trzeba zbadać. Nie popełnij błędu: to oczywiście pułapka, kolejny ruch w straszliwej grze Jyhada, wiecznej walce o władzę pomiędzy walczącymi pokoleniami wampirów. Ale ty jesteś Lasombrą i jeśli jest jedna rzecz, którą wiesz, to jest ona taka: jeśli Ventrue Prince i jej zwolennicy cię nie doceniają, to będą tego głęboko żałować.

Vampire: The Masquerade - Shadows of New York to powieść wizualna osadzona w bogatym wszechświecie Vampire: The Masquerade. Stanowi ona samodzielne rozwinięcie i towarzyszy naszemu poprzedniemu tytułowi, Coteries of New York. Podczas gdy Coteries było ogólnym wprowadzeniem do świata przedstawionego w 5. edycji przebojowej gry fabularnej, Shadows prezentuje bardziej osobistą i unikalną opowieść.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.