Proszę czekać...

Tyranny: Tales from the Tiers DLC

Tyranny: Tales from the Tiers DLC

Dystrybutor: Obsidian Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 18.99 zł

lub 79.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tyranny: Tales from the Tiers DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Tales from the Tiers DLC wymaga do działania podstawowej edycji gry Tyranny.

 

Tales from The Tiers rozrzesza twoją przygodę w rozdartym wojną świecie wielokrotnie nagradzanej gry RPG Tyranny, za sprawą nowych wydarzeń na mapie podróży, potyczek, oraz historii pobocznych. Przechytrz wrogie zasadzki, wspomóż lub złub podróżujących kupców, i wykorzystaj swoje umiejętności, by poradzić sobie z zagrożeniami krainy udręczonej przez magiczne Edykty w serii epizodów oferujących nowe przenikliwości, nowe przedmioty, i nowe wyzwania w trakcie twojej podróży. Nieważne, czy jesteś nowym graczem w Tyranny czy grasz na już istniejącym pliku zapisu, Tales from The Tiers pozwoli ci jeszcze głębiej zanurzyć się w sagę Tyranny.

 

- Nowe wydarzenia w podróży: Losowe zdarzenia podczas podróży mogą prowadzić do nowych zadań, lub nowych zdarzeń skoncentrowanych na towarzyszach i nowych postaciach niezależnych
- Rozszerzona historia: Dowiedz się więcej o ludności i miejscach w krainie dzięki ponad 40 dodatkom do potyczek w trakcie twojej podróży.
- Nowe przedmioty: Odszukaj ponad tuzin nowych przedmiotów i niezliczone sposoby na zapewnienie lojalności i postrachu u twoich towarzyszy i frakcji w Tyranny.
- Więcej opcji rozgrywania ponownie: Darmowa łatka dodaje tryb Nowa Gra Plus i opcje zmiany specjalizacji postaci dla łatwiejszego odkrywania innych ścieżek fabuły.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.