Proszę czekać...

Tyranny - Archon Edition

Tyranny - Archon Edition

Dystrybutor: Obsidian Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 219.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tyranny - Archon Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Archon zawiera:

- grę Tyranny
- dzwonki
- cyfrową ścieżkę dźwiękową
- cyfrową mapę gry w wysokiej rozdzielczości
- wyjątkowe herby
- zbiór opowiadań
- cyfrowe tapety na pulpit
- ikonę na forum Archon Edition (Paradox Plaza)
- awatary na forum (Paradox Plaza)

 

Stań po stronie zła w nowej grze słynnego studia Obsidian, czyli twórców m.in. takich tytułów jak Neverwinter Nights 2, Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of The Old Republic 2 czy Pillars of Eternity. 

 

Klimat gry jest dość zaskakujący. Akcja toczy się w świecie rządzonym przez siły zła, których uosobieniem jest Kyros – despota, a zarazem wódz mrocznych istot, które wiele lat temu pokonały całe dobro. W trakcie rozgrywki próżno szukać szlachetnych bohaterów – wszyscy zostali pokonani, a plugawe moce na stałe objęły władzę nad ludem zamieszkującym krainę Tiers. Głównym bohaterem jest oficer armii mrocznego władcy, który jednocześnie jest osobą wymierzającą sprawiedliwość oraz pilnującą porządku w imieniu hegemona. Co ciekawe, taka fabuła nie wymusza na graczu bycia złym do granic możliwości – otrzymujesz wolny wybór w jaki sposób chcesz realizować postawione przed Tobą zadania – nieważne czy obierzesz drogę fanatycznego oprawcy czy sprawiedliwego zarządcy. 

 

W trakcie gry pojawia się przed Tobą mnóstwo możliwości wyboru takich jak np. sprzymierzenie się z jedną z frakcji działającej w Tiers. W porównaniu do poprzedniego gry Obsidian, czyli Pillars of Eternity, podejmowane decyzje mają znacznie większy wpływ na dalszą rozgrywkę, dzięki czemu nawet wielokrotne przejście gry zapewni nowe wrażenia oraz odkryje niedostępne wcześniej ścieżki fabuły. Takie rozwiązanie gwarantuje długą i stale pasjonującą rozgrywkę, zamiast liniowej fabuły wymuszającej podążanie za każdym razem tą samą drogą. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9505 @ 2.80 GHz / AMD Athlon II X4 840 @ 3.10 GHz
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5770 / NVIDIA GeForce GTS450 1 GB VRAM
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 15 GB
System: Windows 7 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.