Proszę czekać...

Two Point Hospital

Two Point Hospital

Dystrybutor: Two Point
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Two Point Hospital w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Witamy w Two Point – mieście, w którym mieszkańcy chorują na najdziwniejsze choroby, o których nie śniło się filozofom! Jak je leczyć? To Twoja rola – zaprojektuj prężnie działający, efektywny szpital, zarządzając humorzastym, a przy tym niesamowicie zabawnym personelem. Two Point Hospital to prawdziwy hołd złożony grom lat 90-tych, stworzony z pomysłem, a jednocześnie szanujący dorobek poprzedników.
 
- Szpital w Twoich rękach - Ty tu rządzisz! Zbuduj szpital swoich marzeń, gdzie niebo jest bardziej niebieskie, a trawa bardziej zielona. Uważaj jednak – pacjenci muszą mieć blisko do każdego gabinetu, personel musi wypoczywać, a porządek i czystość to podstawa!

- Lecz i rządź - Przeziębienie? Grypka? Złamana noga? Nic z tych rzeczy! Pacjenci Two Point Hospital cierpią na przeróżne dolegliwości, od których zakręci Ci się w głowie. Jak je zdiagnozować, co podać, jak wyleczyć? Cóż, to już Twoja działka!

- Czy jest z nami lekarz? - Zarządzaj personelem szpitala, szkoląc najbardziej obiecujących pracowników i rozwijając zdolności swojej załogi. Pamiętaj jednak, że każdy pracownik ma swoje potrzeby i charakter, dlatego skompletowanie zgranej drużyny to prawdziwa wycieczka po polu minowym… z zawiązanymi oczami!

- Graj razem ze znajomymi - Two Point to dopiero początek! Gdy staniesz się już prawdziwym baronem medycznym we własnym miasteczku, zacznij grę z innymi graczami – współpracuj i rywalizuj w sieci, by wspólnie odkrywać nowe choroby… i wygryźć konkurencję.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.