Proszę czekać...

Tropico 5

Tropico 5

Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tropico 5 w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Klucze zostaną wysłane najpóźniej w dniu premiery.Piąta już odsłona serii strategii Tropico od Kalypso Media. Podobno Napoleon był jednym z największych i najznamienitszych dyktatorów w dziejach całego świata, niestety jego wielkość blednie przy wspaniałości i doskonałości naszego El Presidente.

Poczuj potęgę prawdziwego przywództwa. To właśnie Ty wcielasz się w rolę głowy narodu by poprowadzić lud, małej terytorialnie jednakże ogromnej duchem, wyspy Tropico wprost ku chwale i bogactwu. To o Tobie historycy będą wspominać „ prawdziwy przywódca, ojciec narodu”. Napisz historię po swojemu.
Piata część serii Tropico wprowadza sporo nowości. Rozwijamy panowanie naszej dynastii od początku okresu kolonialnego aż po XXI wiek. Gra stawia przed nami wiele nowych wyzwań nie osiągalnych w poprzednich częściach. Obok odświeżonej grafiki i zoptymalizowanej funkcjonalności twórcy gry serwują nam nowe technologie i badania naukowe, zaawansowaną mechanikę handlową i uwaga... Pierwszy w historii serii tryb dla wielu graczy. Tak tak dwóch El Presidente na jednej wyspie – oczywiście to Ty musisz być lepszy. Zmierz się ze znajomymi w trybie współzawodnictwa lub ramię w ramię z drugim przywódcą doprowadź waszą dyktaturę do sukcesu ekonomicznego!

Tropico V serwuje nam sporo nowości:

  • Epoki- rozpocznij swoje rządy od czasów kolonialnych, przetrwaj ciężkie czasy wojen światowych i wielkiego kryzysu, sprawuj władzę w czasie zimnej wojny, zdobywaj potęgę od XIX do XXI wieku, każda epoka niesie własne wyzwania i możliwości.
  • Dynastie – Rodzina El Presidente obecna jest na wyspie sprawując rządy w kolejnych wiekach. Rozwijaj swoją dynastię jak prawdziwy magnat – odblokuj nowe cechy i opcje.
  • Badania i Renowacja – nowe technologie, nowe zasoby, nowości w infrastrukturze. Renowacja starych budynków wprowadzająca wprost w nową odsłonę.
  • Zaawansowany system handlu i floty – zgromadź globalną flotę i handluj używając swoich statków na szlakach handlowych. Eksportuj i importuj towary z sąsiednich wysp.
  • Odkryj swoją wyspę – Piąta część Tropico pozwala na odkrycie eksploracyjnej części El Presidente. Co leży za mgłą wojny? Tylko ty możesz się tego dowiedzieć.
  • Nowa grafika, zaprojektowana od podstaw z unikalną wizualną tożsamością charakterystyczną dla Tropico V.
  • Ponad 100 budynków.
  • Tryb dla wielu graczy – współzawodnictwo oraz kooperacja.
  • Wyspa czeka na swojego wodza...Czeka na Ciebie El presidente.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2 GHz Dual Core - Intel / AMD
Karta graficzna: GeForce 400 / AMD Radeon HD 4000 / Intel HD 4000
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 4 GB HD
System: Windows Vista SP2 / Windows 7 / Windows 8
Inne: PC

Zaloguj się, żeby dodać opinie.