Proszę czekać...

Transformers: Battlegrounds

Transformers: Battlegrounds

Dystrybutor: Coatsink
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 139.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Transformers: Battlegrounds w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Ziemia jest w niebezpieczeństwie. MEGATRON, przywódca okrutnych Decepticonów, zbliża się do Allspark! BUMBLEBEE wraz z resztą Autobotów potrzebują nowego przywódcy, który pomoże im przywrócić pokój we wszechświecie – Ciebie!

Zbierz drużynę i ruszaj do taktycznej bitwy turowej, która rozegra się od Central City aż do serca samego Cybertronu. Do pokonania złowrogich Decepticonów potrzeba będzie Ci zarówno siły, jak i strategii. Wybierz swoich ulubionych bohaterów ze świata TRANSFORMERS oraz ich umiejętności, aby zdominować nadchodzącą bitwę. OPTIMUS PRIME, GRIMLOCK i inni czekają by dołączyć do Ciebie w walce.

Wykorzystaj każde otoczenie na swoją korzyść, chowając się w pustynnych burzach piaskowych, unikając energonowych burz na Cybertronie i walcząc z przeciwnikami na miejskich ulicach. Napełnij swój pasek Energonu i uwolnij swoje Umiejętności Ostateczne, aby powalić nawet najbardziej zaciekłych przeciwników. Przejrzyste sterowanie i trzy odmienne poziomy trudności sprawiają, że sukces zależy wyłącznie od Ciebie!

- STAŃ NA CZELE AUTOBOTÓW – BUMBLEBEE, WINDBLADE, OPTIMUS PRIME i inni bohaterowie czekają na Twoje rozkazy w strategicznych bitwach
- Z ZIEMI DO SERCA CYBERTRONU – Weź udział w wybuchowych misjach toczących się w miastach, lasach i na pustyniach
- POKAŻ CO POTRAFISZ – Przystępne sterowanie i 3 tryby trudności zapewniają wyzwanie tak dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy
- LOKALNY TRYB ROZGRYWKI - Połącz siły z przyjacielem lub wyzwij go na pojedynek w grach zręcznościowych

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.