Proszę czekać...

Prince of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 159.99 zł

lub 671.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Prince of Persia: The Lost Crown w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Ubisoft ConnectUPLAY.Pod względem fabularnym gra jest rebootem, który nie stanowi kontynuacji wątków z żadnego wcześniejszego wcielenia serii.

Akcja toczy się w starożytnej Persji. Gracz wciela się w Sargona, jednego z tzw. Nieśmiertelnych, czyli elitarnych wojowników królewskiej gwardii. Historia zaczyna się, gdy ochraniany przez nas książę Persji zostaje porwany i na nasze barki spada jego uratowanie. Nie będzie to łatwe, bo ślad księcia wiedzie na Górę Qaf, gdzie dochodzi do niewyjaśnialnych zjawisk – na czele z zaburzeniami czasu.

Prince of Persia: The Lost Crown jest dynamiczną platformówką 2.5D, co oznacza, że grafika wykonana została w 3D, ale rozgrywka odbywa się w dwóch wymiarach. Podczas zabawy eksplorujemy mapy, unikamy pułapek i zagrożeń, rozwiązujemy zagadki oraz walczymy z różnorodnymi wrogami.

System potyczek jest czysto zręcznościowy i oferuje możliwość wyprowadzania wielu typów ataków, jak i łączenia je w potężne kombosy.

Kierowany przez nas bohater jest bardzo sprawny, dzięki czemu kluczową rolę w rozgrywce odgrywają różnorodne akrobacje, w tym bieganie po ścianach. Sargon dysponuje również mocą pozostawiania po sobie zamrożonego w czasie cienia, do którego można się przeteleportować i wykorzystać to jako taktyczne narzędzie do zachodzenia przeciwników w nietypowy sposób. Podczas rozgrywki możemy także kupować magiczne amulety, które zapewniają dostęp do różnorodnych nowych zdolności oraz ułatwień.

Gra oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.