Proszę czekać...

Train Simulator 2021

Train Simulator 2021

Dystrybutor: Dovetail Games
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Train Simulator 2021 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Train Simulator 2021 to kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów prowadzenia pociągu. Za stworzenie gry ponownie odpowiada studio Dovetail Games.

Pod względem mechanik Train Simulator 2021 nie różni się od swoich poprzedniczek. Gracze zasiadają za sterami jednej z wybranych lokomotyw. Wśród dostępnych maszyn (parowych, spalinowych i elektrycznych), znaleźć można takie modele jak BR Class 68, DB BR 218 czy EMD F7. Następnie należy poprowadzić skład po jednej z dostępnych tras.

W czasie jazdy należy zawracać uwagę na ograniczenia prędkości i sygnalizację świetlną. Niedostosowanie się do ograniczeń spowoduje, że scenariusz zakończy się niepowodzeniem. Na prowadzenie składu mają także wpływ warunki atmosferyczne.

Opady deszczu między innymi na wpływają na drogę hamowania oraz poślizg kół. Train Simulator 2021 jest w pełni kompatybilny z poprzednimi odsłonami cyklu i wydanymi do nich dodatkami, przez oferuje trasy będące odzwierciedleniem realnych linii kolejowych z całego świata – od Europy, przez Azję, po Amerykę. Oprócz tego twórcy przygotowali edytor, który pozwala graczom tworzyć własne mapy. W tej odsłonie serii ułatwiono możliwość dzielenia się swoimi dziełami z pomocą platformy Steam Workshop. Dzięki niej wyszukiwanie nowych scenariuszy odbywa się w sprawniejszy sposób.
 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.