Proszę czekać...

Train Simulator 2019

Train Simulator 2019

Dystrybutor: Dovetail Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 179.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Train Simulator 2019 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Train Simulator 2019 sprawi, że pokochasz świat kolei. Wcielając się w rolę maszynisty będziesz miał możliwość poprowadzenia kilkunastu wielotonowych kolosów. Każda z lokomotyw znajdujących się w grze zachowuje się inaczej na torze, nie możesz więc stracić czujności nawet na chwilę. Sprawdź wszystkie dostępne w Train Simulator trasy, scenariusze i wyzwania, lub stwórz własne. Możesz też zająć miejsce w jednym z wagonów i po prostu cieszyć się podróżą.

 

Nowości w tegorocznej odsłonie gry:

- Nowe trasy. W Train Simulator 2019 wcielimy się w maszynistę lub mechanika na takich trasach jak: Soldier Summit, Salt Lake City, The Rhine Railway, Frankfurt High Speed oraz Portsmouth Direct Line.
- 64 bity. Najnowsza odsłona Train Simulator po raz pierwszy w swojej historii dostępna będzie w 64 bitach.
- Ulepszony silnik graficzny. Ciesz się pięknymi europejskimi i amerykańskimi krajobrazami dzięki usprawnieniom silnika graficznego gry.
- Licencjonowane maszyny. W Train Simulator 2019 znajdziecie idealnie odwzorowane lokomotywy z tych firm jak: Amtrak, D&RGW czy British Railways.
- Bogate wydanie. W pudełkowym wydaniu Train Simulator 2019 oprócz samej gry znajdziecie kolekcjonerski plakat oraz zestaw pamiątkowych pocztówek z pociągami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.