Proszę czekać...

Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów

Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów

Dystrybutor: Creative Assembly
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Total War: Shogun 2 - Zmierzch Samurajów w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie STEAM. Wymagana podstawowa edycja gry Total War: Shogun 2.Total War to jedna z najbardziej znanych serii, która jest połączeniem startegii turowej z RTS. Wcielamy się w rolę władcy państwa bądź narodu i staramy się poprzez dyplomację oraz wojny zawojować cały świat. Za produkcję wszystkich części odpowiedzialne jest studio Creative Assembly.

Akcja gry osadzona jest w Japonii XVI w. w czasach, kiedy kraj podzielił się na wiele zwaśnionych rodów. Gracz wciela się w jednego z dziesięciu Daimyo (przywódca klanu), który rości sobie prawa do władania całym krajem. Aby osiągnąć ten cel potrzebne będzie odpowiednie pokierowanie aspektami ekonomicznymi, wykorzystanie dypolomacji, ale przede wszystkim wojna.

Fabuła Total War Shogun 2: Zmierzch Samurajów bazuje na konflikcie pomiędzy ostatnim siogunatem, a zwolennikami cesarza. Do gry została dodana nowa kampania z 1864 roku. Ten okres był czasem starć tradycyjnej kultury siogunów z nowoczesną armią korzystającą z broni palnej. Twoim zadaniem będzie wprowadzenie Japonii w nowoczesność.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium IV 2.6 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.