Proszę czekać...

Total War: Shogun 2

Total War: Shogun 2

Dystrybutor: CD-Projekt
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 100.00 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Shogun 2 Total War - GOLD w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na plaformie STEAM.Total War to jedna z najbardziej znanych serii, która jest połączeniem startegii turowej z RTS. Wcielamy się w rolę władcy państwa bądź narodu i staramy się poprzez dyplomację oraz wojny zawojować cały świat. Za produkcję wszystkich części odpowiedzialne jest studio Creative Assembly.

W najmroczniejszej epoce feudalnej Japonii - w środku XVI wieku - niekończąca się wojna podzieliła kraj. Niegdyś rządzony przez zjednoczoną władzę, teraz podzielony jest na wiele wojujących ze sobą klanów. Dziesięciu legendarnych watażków dąży do uzyskania przewagi w targanym przez konspiracje i konflikty imperium. Tylko jeden wzniesie się ponad innych, aby podbić serca całego narodu jako nowy szogun... Inni zginą od jego miecza.
Wciel się w jednego z Daimyo, lidera klanu, i korzystaj z potyczek, ekonomii oraz dyplomacji, aby osiągnąć cel ostateczny: zjednoczyć ponownie Japonię pod swoją najwyższą władzą i stać się nowym Szogunem – niekwestionowanym władcą spacyfikowanego narodu.

Total War: Shogun 2 to ulepszone bitwy lądowe i morskie w pełnym 3D, z których znana jest seria, a także taktyczna mapa kampanii, którą wielu uważa za serce i duszę Total War. Zupełnie nowy system Sztucznej Inteligencji został zainspirowany księgą, która wpłynęła na japoński sposób prowadzenia wojen - tysiącletnią, chińską "Sztuką Wojny". Teraz Creative Assembly korzysta z mądrości mistrza Sun Tzu w grze Total War: Shogun 2. Analiza tego starożytnego tekstu pozwoliła Creative Assembly zaimplementować łatwy w obsłudze, ale niezwykle głęboki system rozgrywki strategicznej.

  • PODBIJ japońskie wyspy w XVI wieku. Prowadź ogromne armie samurajów oraz floty potężnych okrętów w zapierających dech w piersiach bitwach, rozgrywanych w czasie rzeczywistym.
  • ZBUDUJ swe królestwo na interesującej, turowej mapie kampanii. Zdobądź władzę gospodarczą, polityczną i wojskową, by zgromadzić bogactwa, armie i wpływy.
  • PLANUJ wojnę zgodnie ze "Sztuką Wojny" Sun Tzu. Korzystaj z ognia i taktyk oblężniczych, szpiegów i zabójców, by dostosować się do zmiennych warunków panujących na polu bitwy i w całym królestwie.
  • WALCZ W SIECI i rozegraj główną kampanię w trybie dla dwóch osób. Następnie dołącz do legendarnych bitew w sieci dla 8 graczy i poprowadź sieciową armię do chwały w specjalnych kampaniach.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium IV 2.6 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.