Proszę czekać...

Total War Rome 2 - Emperor Edition

Total War Rome 2 - Emperor Edition

Dystrybutor: SEGA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Total War Rome 2 Emperor Edition w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Total War: Rome II to kolejna odsłona znanej i cenionej serii strategii czasu rzeczywistego Total War. Gra została stworzona przez brytyjskie studio Creative Assembly.

Jak daleko zajdziesz w walce dla Rzymu?
Słynna już seria Total War wraca do Rzymu, stanowiąc nową jakość wśród gier strategicznych. Stań się pierwszym mocarstwem świata i przejmij dowództwo nad najpotężniejszą wojenną maszyną świata starożytnego. Zdominuj swych przeciwników środkami militarnymi, ekonomicznymi i politycznymi. Twoje działania przyniosą tak uwielbienie, jak i zazdrość, nawet od najbliższych sojuszników.


Total War: Rome II Emperor Edition to ostateczna edycja ROME II, zawierająca usprawniony system polityczny, przebudowane drzewa budynków, wyrównane bitwy i ulepszoną grafikę, zarówno w kampanii, jak i silniku bitewnym.

Emperor Edition zawiera całą zawartość i aktualizacje do ROME II, udostępnione od premiery gry we wrześniu 2013 roku. Wśród nich znajduje się integracja z Twitch.TV, sterowanie dotykowe, nowe grywalne frakcje i jednostki oraz kompatybilność z Mac.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2 GHz Intel Dual Core
Karta graficzna: GeForce GTX 460
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 35 GB
System: Windows Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.