Proszę czekać...

Total War: Rome 2 - Edycja Wróg u Bram

Total War: Rome 2 - Edycja Wróg u Bram

Dystrybutor: Creative Assembly
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 63.99 zł

lub 268.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Total War: Rome 2 - Edycja Wróg u Bram w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Total War: Rome 2 - Edycja Wróg u bram zawiera: 

  • Total War: ROME II - Edycja Cesarska
  • DLC - Hannibal u bram (Hannibal at the Gates)
  • DLC - Podzielone Imperium (Empire Divided)

 

Kartagina czasy świetności ma już za sobą. Przegrała I wojnę punicką i straciła panowanie na morzu. Brutalny bunt najemników i utrata Sardynii jeszcze bardziej dobijają państwo fenickie. Jednak na horyzoncie zjawia się nadzieja - Hamilcar Barkas, generał z czasów I wojny punickiej. Niepokonany przez rzymian. Siejący zamęt na terenie Sycylii. Po zdławieniu powstania w Afryce rusza do Hiszpani szukać bogactw, które podniosą Kartaginę z kolan.

Po kilku latach sytuacja zupełnie się zmienia. Dzięki dostawom srebra z Hiszpani, Kartagina spłaca długi, zaciąga armię i podporządkowuje sobie coraz większą część Półwyspu Iberyjskiego. Nienawiść do Rzymian nadal jednak żarzy się w sercach Kartagińczyków. Kiedy Hamilcar umiera w trakcie walk z hiszpańskimi plemionami, dowodzenie obejmuje jego syn - Hannibal Barkas. Tutaj rozpoczyna się wyprawa, która zapisała się w kartach historii na zawsze. Tutaj rozpoczyna się Total War: Rome 2 - Enemy at the Gates!

- Obejmij dowodzenie nad armią Kartaginy, przepraw się przez Alpy ze swoimi słoniami i pokonaj Rzymian pod Trebią, nad Jeziorem Trazymeńskim i wreszcie pod Kannami. A może pójdziesz nawet dalej? Rzym rozpacza po stracie swoich synów! Wykorzystaj okazję!
- A może chcesz bronić Republiki przed nietypowym wrogiem? Wykorzystaj legiony i zatrzymaj Hannibala! Masz przewagę liczebną, ale będziesz walczyć z największym wodzem jakiego wydała starożytna ziemia. Za lud i senat rzymski!
- Zawsze możesz zagrać Syrakuzami, które niespodziewanie wchodzą w konflikt między dwoma potęgami. Obejmij przywództwo nad greckim wojskiem tego starego miasta-państwa i opowiedz się po jednej ze stron!
- Plemiona celtyberów stanowiły trzon armii Hannibala. Jeśli chcesz, możesz pokierować je ku samodzielności, opanować cały półwysep, a następnie wystapić przeciwko obu imperiom! Co ty na to?

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.