Proszę czekać...

Total War Attila

Total War Attila

Dystrybutor: Creative Assembly
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 42.99 zł

lub 180.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Total War Attila w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAMPośród głodu, chorób i wojny, na wschodnich stepach wyrasta nowa siła. Wraz z milionem konnych pojawia się nowy król, chciwie spoglądający w kierunku Rzymu...

Kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii na PC, łączącej strategię turową z taktyką w czasie rzeczywistym, Total War: ATTILA przenosi graczy do 395 roku n.e., w czasy apokaliptycznej wrzawy u świtu średniowiecza. Za produkcję odpowiada studio Creative Assembly.

Jak daleko się posuniesz, aby przetrwać? Czy wypędzisz ucisk z tego świata i stworzysz barbarzyńskie lub wschodnie królestwo na swoją modłę? Czy przygotujesz się na nadejście burzy jako ostatni obrońca cesarstwa rzymskiego w ostatecznym wyzwaniu przetrwania i strategii?
 

  • Mechanika apokaliptycznej destrukcj - Dzierż brutalną moc ognia w trakcie bitwy, podpalaj budynki i siej strach wśród obrońców albo wymaż z mapy kampanii całe miasta i regiony.
  • Legendarna pozycja startowa - Grając jako cesarstwo zachodniorzymskie rozpoczynasz grę kontrolując liczne terytoria.
  • Ulepszona mechanika gry - Ulepszona główna rozgrywka oraz interfejs użytkownika dzięki najnowszej wersji mechaniki Total War.
  • Niezwykła szczegółowość historyczna - zapewnia realistyczne przedstawienie tego złowrogiego rozdziału naszej historii.
  • Niepowtarzalna jakość grafiki - Ulepszenia i optymalizacje grafiki w kampanii i bitwach gwarantują mrożącą krew w żyłach wizję nadciągającej apokalipsy i schyłku cywilizowanego świata.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 3 GHz
Karta graficzna: 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 3 GB RAM
Hdd: 35 GB
System: Windows Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.