Proszę czekać...

Torchlight

Torchlight

Dystrybutor: Runic Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 17.99 zł

lub 75.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Torchlight w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Witaj w Torchlight! To senna osada powstała po odkryciu bogatych złóż żaru: rzadkiej i tajemniczej rudy, która zaczarowuje lub wypacza wszystko, czego dotknie. Ośmielone jej mocą hordy wynaturzonych stworzeń zaczęły panoszyć się w tunelach i jaskiniach pod miastem. Wybierz jednego z bohaterów dostępnych w tej grze akcji RPG i zapuść się w głębiny pieczar pod miastem, poszukując niezmierzonych skarbów i chwały.

LOSOWE GENEROWANIE - Każda przygoda jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Zapoznaj się z siedmioma pieczołowicie przygotowanymi środowiskami, generowanymi losowo wraz z nowymi potworami, skarbami, zagadkami i przedmiotami za każdym razem, gdy podejmujesz wyprawę.

OBSŁUGA MODÓW - Wszystkie narzędzia, których użyliśmy do stworzenia gry Torchlight, są dostępne w edytorze TorchED. Możesz modyfikować rozgrywkę lub tworzyć zupełnie nowe światy do zbadania i udostępniać je.

ZWIERZAKI I ŁOWIENIE RYB - Odpocznij na chwilę od wyczerpujących obowiązków poszukiwacza przygód i wybierz się na ryby. To, co złowisz, na pewno przyda się w dalszej podróży. Wędrując w pojedynkę możesz czuć się samotnie, zatem wybierz wiernego towarzysza, który będzie zawsze u Twego boku. Zwierzak może nieść część Twojego ekwipunku i pomagać Ci w walce, a jeśli użyjesz odpowiedniej ryby, może zmienić się w potężnego sprzymierzeńca!

SYSTEM KOŃCZENIA KARIERY - Odwieszenie butów na kołek nie musi wcale oznaczać końca przygody. Wysyłając bohatera na emeryturę, możesz przekazać cenny przedmiot o wyjątkowych właściwościach nowemu bohaterowi

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.