Proszę czekać...

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 34.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Czarna lista zawiera spis miejsc, w której uderzą terroryści, jeśli USA nie wycofa swoich wojsk z różnych części świata... Trzeba rozprawić się z szantażystami, by nie doprowadzić do wybuchu ogromnego konfliktu. Kto może ich powstrzymać?

 

Sam Fisher, który w Splinter Cell: Blacklist pojawia się jako dowódca oddziału Czwarty Eszelon. Ta specjalna jednostka podlega wyłącznie prezydentowi Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Ze wspomnianym agentem i rządem USA współpracują również: Anna "Grim" Grimsdottir (sfera techniczna), Isaac Briggs – agent CIA (dodatkowa siła ognia) oraz haker Charlie Cole (wsparcie).

 

Splinter Cell: Blacklist to gra akcji. Możesz skradać się i pokonywać wrogów pozostając niezauważonym lub wdać się w bezpośrednią walkę z przeciwnikami. Twórcy zrobili wszystko, by ich dzieło przyciągnęło weteranów serii poszukujących ostatecznego wyzwania, jak i mniej wymagających odbiorców, którzy preferują dynamiczne wymiany ognia.

 

Zakres umiejętności Sama Fishera w Splinter Cell: Blacklist uległ rozszerzeniu. Agent może w precyzyjny sposób pokonać wroga bez konieczności zatrzymania się, a także płynnie przemieszcza się między osłonami korzystając z opcji aktywnego sprintu. W jego ekwipunku znajdziemy zarówno gogle (akcja toczy się także w nocy), kamerę przewodową, trójwirnikową mini-sondę, pociski rażące prądem oraz rozmaite karabiny i pistolety.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.53 GHz Intel Core2 Duo E6400 / 2.80 GHz AMD Athlon 64 X2 5600+
Karta graficzna: 512 MB VRAM -NVIDIA GeForce / ATI Radeon
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 25 GB HD
System: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.