Proszę czekać...

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist - Deluxe Edition

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist - Deluxe Edition

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 36.99 zł

lub 155.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Edycja Deluxe zawiera dodatkowo:
- mapy dla pojedynczego gracza i dla trybu kooperacji: Martwe Wybrzeże i Jacht
- dodatkowy sprzęt: 5 elementów wyposażenia, 5 strojów, 5 rodzajów broni
- dostęp do DLC: Pakiet High Power
- dodatek Panther Pack, który wzbogaca grę o karabin snajperski VSS i buty MBS

 

Czarna lista zawiera spis miejsc, w której uderzą terroryści, jeśli USA nie wycofa swoich wojsk z różnych części świata... Trzeba rozprawić się z szantażystami, by nie doprowadzić do wybuchu ogromnego konfliktu. Kto może ich powstrzymać?

 

Sam Fisher, który w Splinter Cell: Blacklist pojawia się jako dowódca oddziału Czwarty Eszelon. Ta specjalna jednostka podlega wyłącznie prezydentowi Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Ze wspomnianym agentem i rządem USA współpracują również: Anna "Grim" Grimsdottir (sfera techniczna), Isaac Briggs – agent CIA (dodatkowa siła ognia) oraz haker Charlie Cole (wsparcie).

 

Splinter Cell: Blacklist to gra akcji. Możesz skradać się i pokonywać wrogów pozostając niezauważonym lub wdać się w bezpośrednią walkę z przeciwnikami. Twórcy zrobili wszystko, by ich dzieło przyciągnęło weteranów serii poszukujących ostatecznego wyzwania, jak i mniej wymagających odbiorców, którzy preferują dynamiczne wymiany ognia.

 

Zakres umiejętności Sama Fishera w Splinter Cell: Blacklist uległ rozszerzeniu. Agent może w precyzyjny sposób pokonać wroga bez konieczności zatrzymania się, a także płynnie przemieszcza się między osłonami korzystając z opcji aktywnego sprintu. W jego ekwipunku znajdziemy zarówno gogle (akcja toczy się także w nocy), kamerę przewodową, trójwirnikową mini-sondę, pociski rażące prądem oraz rozmaite karabiny i pistolety.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.53 GHz Intel Core 2 Duo / 2.80 GHz AMD Athlon 64 X2 5600+ or better
Karta graficzna: 512 MB, Shader 4.0
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 25 GB
System: Windows XP SP3 / Vista SP2 / 7 / 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.