Proszę czekać...

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 22.99 zł

lub 96.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Tom Clancy's Rainbow Six Vegas to następna część cyklu taktycznych gier akcji, firmowanego przez słynnego amerykańskiego autora książkowych thrillerów politycznych. Zgodnie z tytułem przenosimy się do największego miasta w amerykańskim stanie Nevada, znanego przede wszystkim dzięki licznym kasynom, hotelom etc. Nietrudno zgadnąć, że do metropolii na Pustyni Mojave trafiamy w związku z występującymi na tym terenie ogniskami terroryzmu, które jako członkowie elitarnego oddziału rządowego musimy natychmiast likwidować.

W skład owego świetnie wyszkolonego zespołu wchodzi m.in. Logan Keller (dowódca i ekspert w dziedzinie rekonesansu), Michael Walter (fachowiec od ciężkiej broni) i Jung Park (elektronik i strzelec wyborowy zarazem). Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć szeregu autentycznych rodzajów środków bojowych (np. karabiny, pistolety i granaty) oraz dodatkowego osprzętu, niezbędnego w konfrontacji z wyjętymi spod prawa osobnikami.

Przebieg akcji, obejmującej de facto jeden wirtualny dzień, ukazany został z perspektywy FPP. Autorzy położyli szczególny nacisk na elementy planowania taktycznego, dzięki czemu zespołowe działanie w rozświetlonym neonowym blaskiem mieście można prowadzić niezwykle profesjonalnie. (Źródło: gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.