Proszę czekać...

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - Deluxe Edition

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - Deluxe Edition

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Ghost Recon: Future Soldier - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Edycja Deluxe zawiera dodatkowo dwie ekskluzywne mapy, dwie skórki do broni oraz ekskluzywne wyposażenie dla żołnierzy.

 

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, będąca kolejną odsłoną tytułowej serii. Ponownie wcielamy się w członka oddziału Duchów, wyposażonego w najnowocześniejsze technologie, które znajdują się obecnie w fazie prototypów. Tym razem dysponują oni między innymi możliwością korzystania z kamuflażu optycznego, egzoszkieletu czy rozszerzonej rzeczywistości.

 

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier oferuje kampanię, w której jako Kozak - nowy rekrut elitarnej jednostki amerykańskiej, bierzemy udział w wielu misjach rozgrywających się głównie w północnej Europie. Ważną innowacją jest możliwość spojrzenia na wydarzenia z kilku różnych perspektyw – między innymi zwykłego cywila, ochroniarza czy inżyniera. Grę można ukończyć w pojedynkę lub w trybie kooperacji na podzielonym ekranie bądź przez internet, w której będziemy mogli od razu przystąpić do rozgrywki, bez konieczności wydawania komend za pomocą złożonego systemu.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Pentium D 3.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 2.2 Ghz
Karta graficzna: 512 MB VRAM - GeForce 7800 / Radeon X1800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 25 GB HDD
System: Windows XP / Vista / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.