Proszę czekać...

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Ghost Recon Breakpoint w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to rozgrywająca się w zróżnicowanym, nieprzyjaznym i tajemniczym otwartym świecie wojskowa strzelanka, w którą możesz grać solo lub z maksymalnie trzema innymi osobami w trybie współpracy.

 

Dowództwo wysłało cię na Auroę w celu przeprowadzenia zwykłej z pozoru misji zwiadowczej, twój helikopter został jednak zestrzelony. Wyspa trafiła w niepowołane ręce. Staw czoła swoim najgroźniejszym jak dotąd przeciwnikom – Wilkom, śmiercionośnej jednostce będącej niegdyś częścią armii USA, teraz zaś działającej samodzielnie pod dowództwem twojego byłego towarzysza broni, pułkownika Cole'a D. Walkera. Żołnierze ci są tak samo wyszkoleni i doświadczeni jak ty, teraz zaś mają ponadto do dyspozycji najbardziej zaawansowane drony bojowe na świecie.

 

Czy grasz solo, czy też z maksymalnie trzema sojusznikami w trybie współpracy, możesz wykorzystywać szeroki wachlarz maszyn lądowych, morskich i powietrznych, aby swobodnie odkrywać oraz badać rozległe osiedla, lasy i drogi Auroi. Wyszukaj znajomych, korzystając z nowego interfejsu społecznościowego, i rozegrajcie wspólnie kampanię albo przejdźcie na arenę PvP, aby wziąć udział w emocjonującej walce 4 na 4.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.