Proszę czekać...

Titanfall 2 PL

Titanfall 2 PL

Dystrybutor: Respawn Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 26.99 zł

lub 113.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Titanfall 2 PL w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Przywołaj swojego Tytana i przygotuj się do ekscytującej wymiany ognia w Titanfall 2™! Druga odsłona serii oferuje kampanię dla jednego gracza, w której masz szansę zapoznać się z historią więzi pilota z Tytanem. Gracze otrzymują również do dyspozycji innowacyjny i tętniący akcją tryb wieloosobowy, w którym znajdą sześć nowych Tytanów, zestaw nowych śmiercionośnych umiejętności pilota, poszerzone opcje personalizacji, nowe mapy, tryby gry i wiele innych atrakcji. 

Przeżyj wciągającą przygodę w kampanii dla jednego gracza. Titanfall™ 2 oferuje kampanię dla jednego gracza, pełną wartkiej akcji i zaskakujących zwrotów. Wciel się w żołnierza Ruchu Oporu pozostawionego za linią wroga, który natrafia na zaprawionego w bojach Tytana klasy Vanguard. Dwójka bohaterów musi ze sobą współpracować, aby wykonać misję, której niespodziewanie mają się podjąć. 

Ciesz się niezrównaną rozgrywką wieloosobową. Emocjonujący tryb wieloosobowy Titanfall 2™ zapewni tyle samo wrażeń, co pierwsza odsłona serii. Wznieś pierwszoosobową rozgrywkę na wyższy poziom dzięki nowym Tytanom, zabójczym umiejętnościom pilota i nie tylko. Wyróżnij się w bitewnym zgiełku dzięki nowym, poszerzonym opcjom personalizacji pilota i Tytana! 

Dołącz do znajomych na Kresach. W Titanfall™ 2 pojawi się funkcja „Sieci”, dzięki którym granie ze znajomymi, zarówno z tymi starymi, jak i nowymi, będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Nieważne, czy grasz dla rozrywki, czy kochasz zaciętą rywalizację – wszyscy gracze mogą dołączać do sieci odpowiadających ich stylowi rozgrywki. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-3600t
Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 45 GB
System: Win 7/8/8.1/10 64bit
Inne: DirectX 11

Zaloguj się, żeby dodać opinie.