Proszę czekać...

This War of Mine

This War of Mine

Dystrybutor: 11 bit studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 79.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

This War of Mine w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.This War of Mine to niezależna produkcja studia 11 bit studios. Wbrew sugerowanemu tytułowi gracze nie wcielają się w żołnierza elitarnych marines.
W „This War of Mine” stajesz na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pozwoli ci ujrzeć wojnę w zupełnie nowym świetle. 11 bit studios w swojej najnowszej produkcji prezentuje nam unikalne połączenie popularnego interface gier platformowych z klimatem strikte survivalowym.

Tempo rozgrywki w This War of Mine wyznaczane jest przez cykl dni i nocy. Za dnia snajperzy nie pozwalają ci opuścić schronienia, musisz więc skupić się na dbaniu o swoją kryjówkę – wytwarzaniu przedmiotów, handlu i opiece nad ocalałymi. Nocą zaś wysyłasz kogoś do jednej z niepowtarzalnych lokacji z zadaniem zdobycia przedmiotów, które pomogą ci przetrwać.

Podejmuj dramatyczne decyzje, kierując się własnym sumieniem. Spróbuj ocalić wszystkich lub poświęć niektórych, aby ocalić resztę. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji – liczy się tylko przetrwanie. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 / AMD Athlon X2 2.8 Ghz
Karta graficzna: Geforce 9600 GS / Radeon HD4000
Pamięć RAM: 2 GB RAM
System: Windows XP SP3 (32 bit) / Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.