Proszę czekać...

Thief Edycja Standardowa

Thief Edycja Standardowa

Dystrybutor: Eidos-Montréal
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 189.00 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Thief w ofercie na keye.pl. Należy go aktywować na platformie STEAM.Thief jest grą akcji przygotowaną przez montrealski oddział firmy Eidos mający w swoim dorobku niezwykle ciepło przyjętą produkcję zatytułowaną Deus Ex: Bunt Ludzkości. Pomimo braku cyferki w tytule mamy tu do czynienia z czwartą odsłoną kultowego cyklu, którego poprzednie części powstały w studiach Looking Glass i Ion Storm.

Garrett, Mistrz Złodziei, wychodzi na spowite cieniem ulice miasta. W tym zdradzieckim miejscu, gdzie Warta Barona roztacza atmosferę strachu i opresjii, może ufać tylko swoim umiejętnościom. Nawet najbardziej ostrożni mieszkańcy i ich chronione domostwa są w jego zasięgu.
Jak tylko wybucha powstanie, Garrett rzuca się w wir konfliktu. Prowadzeni przez Oriona, głos ludu, styranizowani obywatele zrobią wszystko, żeby uwolnić swe Miasto z uścisku Barona. Rewolucja jest nieunikniona. Jeżeli Garrett nie włączy się w bieg wydarzeń, ulice Miasta spłyną krwią.
 

 

  • STAŃ SIĘ GARRETTEM, MISTRZEM ZŁODZIEI
    Wejdź w rolę Garretta, mrocznego i samotnego złodzieja z niezrównaną ilością umiejętności. Największe wyzwania, nieosiągalne miejsca, skrzętnie skrywane sekrety: to wszystko jest w Twoim zasięgu.
  • MIASTO: CAŁE DLA CIEBIE
    Odkrywaj Miasto, pełne chorób i problemów, począwszy od mrocznych alejek aż po same dachy budynków. Włamuj się do domów bogatych, wchodź do najlepiej chronionych posiadłości i zaglądnij w każdy mroczny kąt... niezauważony i nieusłyszany.
  • WYBIERZ SWOJĄ DROGĘ
    Używaj arsenału Garretta - eliminuj strażników swoimi strzałami lub spróbuj ich przechytrzyć - jakim typem mistrza złodziei będziesz?
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo E6600 2.4GHz
Karta graficzna: 1024MB - GeForce GT 545
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 8 GB
System: Windows Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.