Proszę czekać...

The Sims 4: Życie eko

The Sims 4: Życie eko

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Życie eko w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Życie eko (Eco Lifestyle) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Zacznij od siebie zmiany, które chcesz zobaczyć w Evergreen Harbor. Wspólnie z innymi wprowadź w życie projekt czystej wody lub zbuduj turbiny wiatrowe, które zasilą całą Twoją społeczność, a następnie obserwuj, jak zmienia się całe otoczenie.

- Ekologiczne życie - Pamiętaj o trzech rzeczach: ograniczaniu zużycia, odzyskiwaniu i ponownym wykorzystywaniu. Pielęgnuj wertykalny ogród i zbieraj plony lub zanurkuj w śmietniku w poszukiwaniu zapasów. Tylko nie zapomnij wziąć potem kąpieli.

- Społeczność nastawiona na współpracę - Twoim największym zasobem jest społeczność. Co tydzień głosuj na lokalne plany działania, aby zachęcać Simów do recyklingu, wolontariatu i innych form działalności.

- Zmieniaj świat - Małe kroki prowadzą do dużych zmian. Pamiętaj: wszystko, co robisz, ma długotrwały wpływ na Twoje otoczenie.

- Dekoracje z odzysku - To, co dla jednego Sima jest gratem do wyrzucenia, dla drugiego może być lekko używanym meblem. Dekoruj swój dom używanymi obiektami lub twórz nowe, korzystając z materiałów z recyklingu. Wyposażenie z odzysku jest obecnie w modzie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.