Proszę czekać...

The Sims 4: Zjedzmy na mieście

The Sims 4: Zjedzmy na mieście

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 109.99 zł

lub 461.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Zjedzmy na mieście w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Zjedzmy na mieście (Dine Out) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Otwórz własną restaurację i zabierz swoich Simów na ucztę poza domem w The Sims™ 4 Zjedzmy na mieście. Twórz wyjątkowe restauracje. Wolisz klasyczny fast food czy eleganckie włoskie bistro? Zbuduj wymarzoną restaurację od zera lub wybierz gotowy lokal i urządź go przy użyciu nowych obiektów i dekoracji. Nadaj restauracji niepowtarzalny charakter, dodając unikalne szyldy i wygodne miejsca do siedzenia we wnętrzu i na świeżym powietrzu.

- Zarządzaj własną restauracją. Zatrudnij personel, wybierz krój ubrań pracowniczych, ustal menu i ceny potraw, a po otwarciu lokalu rozmawiaj z gośćmi, by dbać o ich zadowolenie. Walcz o pięciogwiazdkowe oceny lub zbuduj sieć wielu lokali.

- Zabierz swoich Simów na ucztę poza domem. Zaproś Simów na pyszny posiłek. Niech plotkują ze znajomymi przy późnym śniadaniu, spędzają cenny czas z rodziną lub wybiorą się na romantyczną randkę – bez konieczności zmywania naczyń.

- Eksperymentuj z nowymi potrawami. Na spragnionych nowych smaków Simów, czekają dania kuchni molekularnej! Najwięksi miłośnicy sztuki kulinarnej mogą fotografować te jadalne arcydzieła lub nauczyć się przyrządzać je w domu.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.