Proszę czekać...

The Sims 4: Zestaw 5

The Sims 4: Zestaw 5

Dystrybutor: EA
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 154.99 zł

lub 650.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4 - DLC Bundle 5 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN. Wymagana podstawowa edycja gry The Sims 4.Wzbogać swoją rozgrywkę w The Sims™ 4 – zestaw zawiera 1 Pakiet rozgrywki i 2 Pakiety akcesoriów:

 

  • The Sims™ 4 Być Rodzicem
  • The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria
  • The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria

 

The Sims™ 4 Być Rodzicem - Rozwijaj umiejętności wychowawcze swoich Simów, aby pomóc im kształtować dzieciństwo ich dzieci z The Sims™ 4 Być rodzicem. Możesz karać lub nagradzać zachowanie dzieci, przekazywać im wartości życiowe i wywrzeć wpływ na ich przyszłość. Czerp radość z zajęć rodzinnych i personalizuj swój dom dzięki nowym elementom wyposażenia i modzie rodzinnej.

 

The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria - Czas, żeby Twoi Simowie zasmakowali luksusu z The Sims™ 4 Styl dawnych lat Akcesoria. Ubierz ich w stroje rodem z dawnych lat, wyposaż ich w odpowiednie akcesoria i nałóż makijaż z pomocą toaletki. Ozdób ich domostwo wymyślnymi meblami oraz dodatkami i zatrudnij lokaja, który spełni każdą ich zachciankę.

 

The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria - Zbuduj kręgielnię i zafunduj swoim Simom wieczór pełen wrażeń i zabawy z The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria. Rywalizuj z przyjaciółmi i szlifuj swoje umiejętności gry w kręgle, aby odblokować rzuty specjalne. Spersonalizuj swoją kręgielnię z pomocą wyjątkowych elementów wystroju i nadaj swoim Simom nowy, olśniewający wygląd.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.