Proszę czekać...

The Sims 4: Wytworne przyjęcie

The Sims 4: Wytworne przyjęcie

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 37.99 zł

lub 159.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Wytworne przyjęcie w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Wytworne przyjęcie (Luxury Party) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Twoi Simowie bawią się ze stylem dzięki The Sims™ 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria! Urządź luksusowe przyjęcie, korzystając z szerokiego wyboru ekstrawaganckich dekoracji. Uzupełnij garderobę swoich Simów oszałamiającymi sukniami i eleganckimi strojami wizytowymi. Nie zapomnij o najważniejszym elemencie przyjęcia – nowym stole bankietowym, na którym możesz serwować swoim Simom smaczne potrawy!

- Imprezuj ze stylem, żyj w luksusie. Urządź najwytworniejsze przyjęcie w mieście dzięki kolekcji stylowych mebli i ozdób. Umieść w domu swoich Simów interesujące i eleganckie obiekty, a potem zaproś całe sąsiedztwo na świetną zabawę.

- Imponuj strojem. Od sukni z błyszczącymi cekinami po wspaniałe, trzyczęściowe fraki. Twoi Simowie będą najlepiej ubrani na każdym wytwornym przyjęciu i przy każdej innej okazji. Uzupełnij ich fantastyczny wygląd za pomocą nowych fryzur i dodatków.

- Zachwyć się nowym stołem bankietowym. Urządź zachwycającą ucztę dla swoich Simów, włącznie z fontanną z jedzeniem lub napojami (tak, może być czekoladowa).

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.