Proszę czekać...

The Sims 4: Włóczkowe historie

The Sims 4: Włóczkowe historie

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Włóczkowe historie w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Włóczkowe historie (Nifty Knitting) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Złap włóczkę i druty do dziergania – dzięki The Sims™ 4 Włóczkowe historie Akcesoria Simowie mogą tworzyć ubrania, zabawki i elementy wystroju domu! Zarówno młodsi, jak i starsi Simowie mogą teraz zasiąść w swoim nowym fotelu bujanym i zabrać się za tworzenie. Gdy skończą, mogą nosić ręcznie wykonane stylizacje lub sprzedawać je na nowej platformie sprzedaży online – Plopsy.

- Złap włóczkowego bakcyla – Dziergaj ubrania dla całej rodziny, twórz z włóczki wiszące kwietniki, dywany, a nawet zabawki dla dzieci! Gdy rozwiniesz już swoje umiejętności, dziel się swoją wiedzą z innymi Simami!

- Pobujaj w obłokach – Klapnij sobie w jednym z czterech wariantów nowych foteli bujanych i zrelaksuj się, wydziergaj coś, utnij sobie drzemkę lub przeczytaj książkę. Pojawiła się także nowa interakcja dla seniorów – Wspominaj. Wspominaj młodość w pełnej wygodzie.

- Kupuj online na Plopsy – Im więcej dziergasz, tym więcej możesz zarobić na Plopsy, nowej platformie online dla rzemieślników. Wystawiaj lub kupuj, co chcesz – od skarpet i swetrów po obrazy i wyroby stolarskie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.