Proszę czekać...

The Sims 4: Wieczór na kręgielni

The Sims 4: Wieczór na kręgielni

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

The Sims 4: Wieczór na kręgielni w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Dodatek The Sims 4: Wieczór na kręgielni (Bowling Night) wymaga podstawowej edycji gry The Sims 4.

Zbuduj kręgielnię i zafunduj swoim Simom wieczór pełen wrażeń i zabawy z The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria. Rywalizuj z przyjaciółmi i szlifuj swoje umiejętności gry w kręgle, aby odblokować rzuty specjalne. Spersonalizuj swoją kręgielnię z pomocą wyjątkowych elementów wystroju i nadaj swoim Simom nowy, olśniewający wygląd.

- Zbuduj kręgielnię. Stwórz własne centrum rozrywki wyposażone w lampy neonowe, specjalne elementy wystroju, a nawet bar, przy którym Twoi Simowie posilą się przekąskami w oczekiwaniu na kolejną rundę. Spersonalizuj kręgielnię, ustawiając w niej meble w stylu retro, które wyglądają doskonale zarówno przy torze do gry w kręgle, jak i w domu.

- Zabierz swoich Simów na kręgle. Sprezentuj swoim Simom wieczór pełen rywalizacji na całkiem nowym torze do kręgli. Zacznij grę, korzystając z band ochronnych, i pracuj nad swoimi umiejętnościami, aby odblokować imponujące rzuty specjalne. Przygaś światła i podkręć muzykę, aby przeżyć niezapomnianą przygodę z księżycowymi kręglami.

- Olśniewające nowe ubrania. Ubierz swoich Simów w koszulki na kręgle w stylu retro i załóż im pasujące buty lub nadaj im nowy, niepokorny wygląd z pomocą ubrań i fryzur inspirowanych stylem rockabilly.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.